Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 29. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
8.A OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST
8.B OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST
4.G OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST
4.H OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST OST
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hrušková Zuzana - - - - - - - -
Čiperová Michaela - -
Dinčovová Alice .. Cj Jn Cm .. - - - -
Melicharová Helena - Kv
Němec Radek Vk Cm .. ..
Olívková Magdaléna ..
Párová Miroslava .. - Nf Nf .. .. - - -
Pozdílková Ladislava - - Ro - Vp Ml - - - -
Stejskalová Petra - - - -
Šanderová Blanka - - -
Šimůnek Vít .. Bd Br Br .. - - - -
Vachuška Pešová Adéla - Cj - .. .. Bd - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
315 OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR
Aul Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Bartoň Miroslav
1 změna Pr 8.B (SPrb)+
2 změna Pr 8.B (SPrb)+
Culková Věra
3 odpadá Šj2 8.B (sšj)
Beneš Petr
1 změna Cvma 8.B (Cvma)+
2 změna Cvma 8.B (Cvma)+
Blehová Dagmar
0 změna Deuv 8.B (Dvu)+
Bouma Ondřej
1 změna Sfe 8.B (Sfe)+
2 změna Sfe 8.B (Sfe)+
Burch David
2 supl. (Sk Mat) Aj1 3.G (s2) 314 za odpadlou
4 odpadá Aj1 8.B (s1)
5 supl. (Pe Absc) SAj 7.B (SA7a)+ 205 za odpadlou
Burkertová Irena
3 spojeno (Sk Mat) Tv 3.A (Chl) TeO
3 změna Tv 3.A (Dív) TeO
4 spojeno (Sk Mat) Tv 3.A (Chl) TeO
4 změna Tv 3.A (Dív) TeO
Čapek Miroslav
4 supl. (Da Mat) Ze 2.G (s1) 314 za odpadlou
4 spojeno (Ne Absc) Ze 2.G (s2) 314
Čežíková Jana
1 supl. (Pe Absc) Aj1 3.A (s2) 206 přespočetná hod.
2 spojeno (Da Mat) Aj1 1.B (s1) 208
Čiperová Michaela
2 odpadá Čj 5.B změna hodiny
Filip František
5 změna Nbv 8.B (snb)+
Haviger Jiří
7 změna Deg 8.A (Deg8)+
8 změna Deg 8.A (Deg8)+
Smrčková Lucie
3 změna Aj1 2.G (s2) 206
Jará Nicol
2 změna Bi 5.B K204 do úvazku
3 supl. (Da Mat) Aj1 2.B (s2) K204 za odpadlou
3 odpadá Aj1 4.G (s1)
Kutík Vítězslav
2 supl. (Mh LEK) Rlv 3.A (srl) 207 za odpadlou
Langerová Blanka
1 změna Čj 7.B 306
2 změna Čj 7.B 306
5 změna Čj 2.G 314
Malý Lukáš
6 supl. (Pl Absc) 5.B 304 přespočetná hod.
Melicharová Helena
4 změna Rlv 5.B (srl) 312
5 odpadá Rlv 8.B (srl)
Michalcová Pavlína
3 odpadá Ma 4.H
5 odpadá Ma 4.G
Miškář Dominik
1 změna Cvfy 8.B (CvFy)+
2 změna Cvfy 8.B (CvFy)+
4 odpadá Ma 8.A
Mrázová Martina
3 odpadá Nj2 8.B (snj)
4 odpadá Nj2 4.H (snj)
Novák František
0 změna SHv 8.B (SeHv)+
3 spojeno (Pr Mat) Hv 1.G (svv) 115
4 spojeno (Pr Mat) Hv 1.G (svv) 115
5 změna Hv 1.A 216
Průšová Kateřina
3 odpadá Šj2 8.A (sšj)
4 změna Šj2 4.H (sšj)+
Roztočilová Irena
3 supl. (Pl Absc) Ze 1.A 108 přespočetná hod.
Špuláková Štěpánka
3 změna Fj2 8.B (sfj)+
Vojáček Josef
3 supl. (Ne Absc) Inf 2.G (s1) 310 přespočetná hod.
Volek Přemysl
5 supl. (Pl Absc) 4.B 108 za odpadlou
5 odpadá Rlv 8.A (srl)
6 změna Zsv 2.G 314
Voříšková Vendula
3 odpadá Nj2 8.A (snj)
4 odpadá Nj2 4.G (snj)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3 Ze 108 supluje Ro (Pl)
5 Hv 216 změna Nf
1.B
2 Aj1 s1 208 spojí Cj (Da)
5 Aj1 s1 odpadá (Da)
2.B
3 Aj1 s2 K204 supluje Jn (Da)
3.A
1 Aj1 s2 206 supluje Cj (Pe)
2 Rlv srl 207 supluje Kv (Mh)
3 Tv Chl TeO spojí Br (Sk)
3 Tv Dív TeO změna Br
4 Tv Chl TeO spojí Br (Sk)
4 Tv Dív TeO změna Br
4.B
1 Vv odpadá (Pr)
5 108 supluje Vp (Pl)
5.A
1 Aj1 s2 odpadá (Da)
5 Vv svv odpadá (Pr)
6 Vv svv odpadá (Pr)
5.B
2 Bi K204 změna Jn (Ci)
4 Rlv srl 312 změna Mh
6 304 supluje Ml (Pl)
1.G
3 Hv svv 115 spojí Nf (Pr)
4 Hv svv 115 spojí Nf (Pr)
6.B
5 Aj1 s2 odpadá (Sk)
5 Inf s1 odpadá (Ne)
6 Inf s2 odpadá (Ne)
2.G
3 Aj1 s2 206 změna Hl
3 Inf s1 310 supluje Vk (Ne)
4 Ze s1 314 supluje Cm (Da)
4 Ze s2 314 spojí Cm (Ne)
5 Čj 314 změna La
6 Zsv 314 změna Vp
7.A
1 Aj1 s2 odpadá (Sk)
5 SAj SA7a 205 supluje Bd (Pe)
7.B
1 Čj 306 změna La
2 Čj 306 změna La
5 SAj SA7a 205 supluje Bd (Pe)
3.G
2 Aj1 s2 314 supluje Bd (Sk)
5 SAj SA7a 205 supluje Bd (Pe)
8.A
1. les., 3. les., 7. les., 0. les., 4. les., 6. les., 8. les., 5. les., 2. les., 10. les., 12. les., 9. les., 11. les. ostatní
8.B
7. les., 0. les., 3. - 4. les., 12. les., 6. les., 11. les., 9. les., 2. les., 5. les., 8. les., 10. les., 1. les. ostatní
4.G
8. les., 2. les., 10. les., 4. les., 1. les., 5. les., 3. les., 7. les., 9. les., 6. les., 0. les., 12. les., 11. les. ostatní
4.H
3. les., 0. les., 6. les., 5. les., 1. les., 4. les., 10. les., 8. les., 7. les., 2. les., 11. - 12. les., 9. les. ostatní
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou

ST 29/5 , 9:40, aula: Schůzka účastníků (organizátorů) cesty pohádkovým lesem.

Ve čtvrtek 30. 5., o velké přestávce, se budou v Aule předávat jazykové certifikáty a stipendia.

Info pro Dvu: Seminář ze středy 22. 5. se přesouvá na 0. vh ve čtvrtek 30. 5.

ČT 30/5: kaple sv. Klimenta (pod Bílou věží), 7:00. Školní mše za doprovodu chorální scholy. Všichni jste srdečně zváni.